Prekių katalogas

Grąžinimo sąlygos

 • Gražinimas ir keitimas

  Bendros nuostatos

   

  1. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių 25 punktu. ir Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.22810 ir 6.22811 straipsniais
  2. Užsakovas per 14 (keturiolikos) dienų terminą nuo prekių gavimo dienos gali nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas išlaidų (išskyrus Prekės siuntimo išlaidas, jeigu nesusitarta kitaip) atsisakyti sudarytos sutarties.
  3. Užsakovas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo Vykdytojui dienos turi išsiųsti arba perduoti Prekes Vykdytojui arba kitam jo įgaliotam asmeniui susitartu būdu.
  4. Grąžinus Prekes, nustatytu būdu Vykdytojas ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo sutarties atsisakymo grąžina Užsakovui už prekes sumokėtas sumas (pristatymo išlaidų suma negrąžinama) arba netinkamos Prekės gali būti pakeičiamos tinkamomis (padengiant kainų skirtumą).
  5. Užsakovui tenka tiesioginės Prekių grąžinimo išlaidos, išskyrus atvejus, kai pagal sutartį šias išlaidas prisiima Vykdytojas.
  6. Grąžinti galima tik nenaudotas ir neišteptas Prekes originaliose nesugadintose pakuotėse. Grąžinant Prekes būtina pateikti pirkimo dokumentą (perkant gautą sąskaitą).

  Užsakymo atšaukimas

  Jeigu užsakytos prekės dar nėra išsiųstos arba užsakytos iš tiekėjų, el.paštu orders@apmotors.lt atsiųskite užpildytą formą "Prašymas grąžinti pinigus". Mes nedelsiant atšauksime užsakymą ir grąžinsime sumokėtus pinigus.

  Kokybiškų prekių gražinimas

  Jei pageidaujate grąžinti įsigytas prekes, galite padaryti tai per 14 dienų nuo prekių pristatymo jums dienos. Atkreipkite dėmesį, kad:

  • Grąžinti galima tik nenaudotas ir neišteptas prekes jų originaliose nesugadintose pakuotėse ir su originaliu nepažeistu ženklinimu. Originalios pakuotės atidarymas, kuris buvo būtinas norint apžiūrėti prekę, nelaikomas jos sugadinimu.
  • Kartu su grąžinamom prekėm būtina pateikti prekių pirkimą parvirtinantį dokumentą (perkant gautą sąskaitą) ir užpildytą formą "Prašymas pakeisti arba grąžinti prekę"
  • Grąžinus kokybišką prekę Jūsų pasirinkimu grąžinsime visą už prekę sumokėtą sumą arba netinkamą prekę pakeisime kita (padengiant kainų skirtumą jei toks yra).
  • Kokybiškų grąžinamų ar keičiamų prekių siuntimo kaštus padengia Pirkėjas.
  • Jeigu pristatėme Jums ne tą prekę, apmokėsime jos grąžinimo ir naujos prekės siuntimo kaštus.

  Naudotų prekių grąžinimas

  Atkreipkite dėmesį: naudotos ir su defektais automobilių dalys yra negrąžinamos.

  Pristatymo išlaidos visais atvejais negrąžinamos.

   

  Gavę grąžinamas prekes, jūsų pasirinkimu grąžinsime visą už prekę sumokėtą sumą arba nekokybišką prekę pakeisime kokybiška. Prekės grąžinimo ir naujos prekės siuntimo išlaidas turėsite padengti patys.

   

  Pirkėjui grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

  • Grąžinama prekė turi būti tvarkingoje pakuotėje, kad transportavimo metu prekė nebūtų pažeista.

  • Prekė turi būti tokios pat komplektacijos ir būklės (nepažeista pirkėjo), kokia buvo pirkėjo gauta.

  • Pinigų grąžinimo garantijos pradžia – prekės gavimo data.

  • Grąžinama prekė turi būti pristatyta tiesiogiai pardavėjui. Tai galite padaryti patys arba per kurjerį.

   

  PRAŠYMŲ FORMOS

  Prašymas grąžinti prekę

   

   

   

  Prekių grąžinimo klausimais skambinkite +370 608 39907 arba rašykite orders@apmotors.lt